Warning: Undefined array key "options" in /data01/virt114457/domeenid/www.kultuuritorn.ee/kuku/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124

Andmekaitse

Isikuandmed on andmed, mida Kootsing kogub teenuse osutamiseks, isiku tuvastamiseks ja kasutuskogemuse parandamiseks, isikuga ühenduse võtmiseks teenuse osutamiseks, küsimuste lahendamiseks või reklaamsisu saatmiseks.

Me ei töötle Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus (EL) 2016/679 (inglise keeles General Data Protection Regulation ehk GDPR või EU Regulation 2016/679) määruses defineeritud delikaatseid isikuandmeid.


Kohustume kaitsma klientide ja kasutajate isikuandmeid ning nende privaatsust. Kuku klubi tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega, sh Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus (EL) 2016/679. Loomulikult rakendame kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi meetmeid) kogutud isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki meie veebilehe külastamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Meie privaatsuspoliitika üldpõhimõtted

Reeglid, mis käsitlevad isikuandmete kogumist, töötlemist, kasutamist, avaldamist, edastamist, muutmist ja kustutamist.

Siin toodud põhimõtted ei kehti juriidiliste isikute ja teiste ettevõtete/asutuste andmete töötlemisel, ega hõlma isikuandmete töötlemist veebilehtedel/teenuskeskkondadel, millele meie veebileht/teenuskeskkond viitab (välislingid).

Ettevõtet esindav isik (päringu saatja või teenuse tellijana) ei ole füüsiline isik, tegemist on juriidise isiku volitatud esindajaga, kelle isikuandmete töötlemist ei reguleeri Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrus (EL) 2016/679.

Milliseid andmeid kogume?

Kootsingu veebilehe külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid.

Tehnilised andmed piirduvad kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega.

Andmeid kogutakse veebilehe külastuste ja selle sisuga tutvumise kohta, et selle põhjal veebilehte ja teenuskeskkonda parendada ja külastajatele mugavamaks muuta.

Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt.

Isikustatud andmete salvestamine ja töötlemine

Meiega kontakti saamiseks või küsimuste esitamiseks võib iga Kuku klubi lehe kasutaja vabatahtlikult sisestada kontaktivormi ka oma nime, e-postiaadressi ja mobiiltelefoni numbri. Andmebaasi andmete sisestamisega annate meile õiguse töödelda teie andmeid (nime ja e-posti aadressi või telefoninumbrit teenuse pakkumiseks ning turunduslikel eesmärkidel. Sealhulgas sotsiaalmeedias- ja internetiturunduses (Facebook, Instagram, Google).

Kõik Kuku klubi poolt töödeldavad isikuandmed on kaitstud ja konkreetses alajaotuses loetletud isikuandmete töötlemise eesmärkide puhul pääsevad andmetele ligi ainult selleks volitust omavad Kootsingu töötajad, kes kasutavad kõiki ettevaatusabinõusid, et tagada teie andmete töötlemise turvalisus.

Nõusolek vajalike isikuandmete kogumiseks antakse kontaktivormi täitmise või teenuse tellimise hetkel. Meie lehel andmete edastamine ja Kuku klubi privaatsuspõhimõtetega nõustumine on fikseeritud vastava ajatempliga.